W środę 28 czerwca odbył się finisaż wystawy METAMORFOZA pod hasłem Biznes Blisko Sztuki. Dzięki wsparciu Business Centre Club Loża Radomska w wyjątkowym klimacie zwieńczyliśmy wystawę polskiego surrealizmu i realizmu magicznego, która od Nocy Muzeów (20 maja 2017) gościła w Zespole Szkół Plastycznych im Józefa Brandta w Radomiu.

Podczas spotkania przedstawicieli radomskiego biznesu, kultury i sztuki dr Anna Wróblewska, dyrektor Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato zainspirowała nas ideą miast kreatywnych.

 

Mogliśmy jeszcze raz podziękować wszystkim za wsparcie jakie otrzymaliśmy przy realizacji projektu METAMORFOZA w Radomiu:

Dziękujemy radomskim mediom, które pokazały jak z klasą promuje się u nas sztukę!

Dziękujemy za wsparcie z Urzędu Miasta. Dziękujemy radomskim przedsiębiorcom, którzy na co dzień osiągają sukcesy w Polsce i za granicą i zgodzili się wesprzeć nasz projekt i dać radomianom szansę spotkania z niezwykłą twórczością, sławnymi i cenionymi artystami. Dziękujemy artystom, którzy tak licznie, z całej Polski przybyli na otwarcie wystawy.

Dziękujemy kolekcjonerom - Państwu Małgorzacie i Adamowi Krużyckim za zaufanie i obecność. Dziękujemy dyr. Bożenie Marczykowskiej za gościnę w nowoczesnej galerii radomskiego PLASTYKA, który ze względu na tak liczne zainteresowanie otworzył drzwi swojej galerii nawet w sobotę i niedzielę! Dziękujemy naszym radomskim artystom, surrealistom - Jakubowi Strzeleckiemu i Dariuszowi Jędrasiewiczowi za obecność, dołączenie swoich prac do wystawy oraz spotkania z gośćmi, którzy przyjeżdzali do nas także i z różnych zakątków Polski.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili galerię pełną magicznych obrazów i swoją obecnością udowodnili że Radom potrzebuje takich spotkań ze sztuką!

Bez Was to całe przedsięwzięcie byłoby tylko jednym z pomysłów, a stało się niezwykłym doświadczeniem, inspiracją do dalszych działań dla kultury i sztuki w naszym mieście, w Polsce i za granicą. Niebawem ruszam z projektem BLISKO SZTUKI, do którego już dziś zapraszam artystów, kolekcjonerów, miłośników i mecenasów sztuki. Szczegóły niebawem!

Małgorzata Ziewiecka